HLC - Harmony Life Company

Harmony Life Company

Firma Harmony Life Company (wczesniej Harmony Life Cooperation s.c.) istnieje od 2011 roku. Obszary naszej działalnosci sa skrajnie rózne. Produkujemy sprzet i urzadzenia dla branzy SPA & Wellness, dystrybuujemy produkty dla sektora petrochemicznego oraz swiadczymy usługi wsparcia dla biznesu takie jak transport towarów b2b, usługi krótkoterminowego wynajmu samochodów dostawczych, szkolenia, a takze obsługe DMC dla turystów odwiedzajacych Polske.

Nasz flagowy produkt to WaterBike™ BikeAqua Regulate – polski rower do zajec rekreacyjnych Aquacycling realizowanych w basenach lub w innych zbiornikach wodnych. Poprzez doskonały projekt i najwyzsza jakosc wykonania, rowery naszej produkcji stały sie marka rozpoznawalna na całym swiecie, która cieszy sie zaufaniem i dobra opinia posród profesjonalnych odbiorców sprzetu do rekreacji wodnej. Zaufanie do naszych produktów to nie tylko efekt swietnej jakosci i niezawodnosci sprzetu, to równiez profesjonalne wsparcie naszych Klientów poprzez szkolenia i doradztwo w zakresie wykorzystania produktów BikeAqua Regulate.

Kolejna obszarem naszych działan jest dystrybucja produktów dla branzy petrochemicznej. Jestesmy dystrybutorem bezkonkurencyjnego preparatu do rozmrazania powierzchni ze sniegu i lodu EIS-TIGER, szerokiej gamy produktów antykorozyjnych Tectyl Valvoline, dodatków do paliw produkcji Instytutu Nafty i Gazu z Krakowa oraz najwyzszej jakosci barwników do paliw, olejów i smarów firmy John Hogg.

Współpraca z duzymi i znanymi producentami pozwala nam na przygotowanie oferty odpowiadajacej najbardziej wymagajacym dziedzinom produkcji, gwarantujac przy tym wysoka jakosc dostarczanych surowców.

Podstawa naszej działalnosci, sa dla nas silne i długoterminowe relacje z Klientami i dostawcami. Kierujemy sie uczciwoscia i szacunkiem na zasadzie partnerstwa, koncentrujac przy tym na najlepszej realizacji usług, dostepie do produktów i optymalizacji dostaw.

Naszymi odbiorcami sa klienci indywidualni, małe i srednie przedsiebiorstwa ale równiez najwieksze firmy w Polsce.